• GLOB - address and working hours
Адрес: Бинагадинский район, улица Сулеймана Сани Ахундова 1А, (возле метро Азадлыг) AZ 1116, Баку
Адрес: Жилой квартал Ени Ясамал, улица Дадаш Буниядзаде 1 (рядом с кондитерской Азза), AZ 1012, Баку
Working hours:
Customer service: Monday - Saturday:10:00 a.m. - 7:00 p.m.
Orders: 24/7
Saturday: 10:00 a.m. - 7:00 p.m.
Baku Warehouse: Monday - Saturday: 10:00 a.m. - 7:00 p.m
• What are the details of the order service?
This is a complex service serving to buy any product from Turkey. In case of this type of order, we order by your behalf from the Turkish online store and conduct all the relevant arrangements and negotiations with the seller. In this case, our commission will be 5% of the total cost of product, and this amount does not include the cost of shipment to Azerbaijan.
You can get full information about using our service on this link:
• Onlayn kuryer sifarişi
We deliver parcels delivered to our Baku warehouse directly to your home through the "Online Courier" service. Easily get your parcels by ordering an online courier without coming to the office
You can order a courier online by visiting Glob.az. To do this, sign in to your account on Glob.az, go to the "Order a courier" section, click "New order", select the parcels you want to deliver in the window that opens, fill in the sections "City, destination, address, phone, delivery date" and click "Save" .⁣⁣
You will receive your parcels within 24 hours. Courier fee when ordering will be reflected in your account. You can pay for the parcel shipping and courier payment online or in cash.
• Bütün bölgələrə poçtla çatdırılma xidməti
Onlayn alış-veriş hər kəsin haqqıdır. Buna görə də Azərbaycanın hansı bölgəsində olmağınızdan asılı olmayaraq bağlamalarınızı sizə çatdırırıq. Bildirək ki, poçt çatdırılması üçün sifariş bağlama Bakı ofisində olan zaman qəbul edilir.
Bağlamanızın poçtla göndərişini sifariş etmək üçün, daşınma haqqı və poçt ödənişi öncədən ödənilməlidir. ( “Daşınma balansı ” bölməsindən artıra bilərsiniz ). Bağlamalar dövlət poçtu ilə göndərilir və nəzərinizə çatdırırıq ki, poçt tariflərini dövlət poçtunun özü təyin edir. 1 kq üçün ödəniş 3 AZN-dir. Balansınızda ən az 5 AZN vəsait olmalıdır. Daşınma haqqı ödənilməli müştərinin hər hansı bir borcu olmamalıdır. Biz poçtla çatdırılma üçün Sizin balansınızdan yalnız dövlət poçtunun təyin etdiyini məbləği silirik. Artıq məbləğ balansınızda qalır. Poçtun çatdırılma müddəti, rayondan aslı olaraq 1-5 iş günü təşkil edir. Yuxarıda yazılan şərtlər tamamlandıqdan sonra bağlamanızın poçtla çatdırılması üçün zəhmət olmasa, müştəri kodunu, ad, soyad, rayon, poçt indeksi, təhvil alacaq şəxsin adını və əlaqə nömrəsini bizə təqdim etmək lazımdır.
Poçt sifarişi etmək üçün bizə sosial şəbəkələr,  e-mail vasitəsilə yaza və ya 050 833 9010 nömrəsi ilə əlaqə saxlaya bilərsiniz.⁣
• Başqa bir şəxs Sizin bağlamanı necə təhvil ala bilər?
Əgər Siz öz hesabınızda Bakı ofismizdə olan bağlama(lar)ınızı yaxınlaşıb, təhvil ala bilmirisinizsə, bu zaman başqa bir şəxsə Sizin adınıza bağlamanı təhvil alması üçün etibarnamə verə bilərsiniz. Bunun üçün Siz saytımızda hesabınıza daxil olub, şəxsi hesabda "Etibarnamələr" bölməsindən bağlamanı təhvil almasını istədiyiniz şəxsin şəxsiyyət vəsiqəsində olan məlumatları daxil edib, ona etibarnamə verə bilərsiniz. Etibarnamə verdiyiniz şəxs Sizin müştəri kodu və öz şəxsiyyət vəsiqəsi ilə yaxınlaşıb, bağlamanı təhvil ala bilər. Etibarnamə verməkdə say limiti yoxdur. Siz istənilən qədər etibarnamə əlavə edə bilərsiniz.